Marek Jehlička

Pilot dronu a autor záběrů z nebe

Marek je zakladatelem Skyworker.cz. Je licencovaným pilotem dronu a řeší vše, co je spojené s létáním a s pořizováním fotek a videí z dronu. Miluje focení a cestování. Má za sebou dvě fotografické výstavy. V minulosti se věnoval především novinařině a marketingu. Stál u zrodu společností Natočvideo, digitální agentury Bioport Neomarketing Labs a několika neziskovek.

Jakub Yellen

Kameraman, fotograf, režisér a střihač

Jakub natáčí posledních 15 let prakticky nepřetržitě. A je jedno, jestli je to zrcadlovka, velká kamera, malá kamera nebo mobilní telefon. Jak to má spoušť, už to jede. "Mám v sobě ukrytýho nějakýho kronikáře, kterej neustále zaznamenává dobu, v níž žije," říká o sobě. Práci s kamerou a střihacím programem kombinuje s psaním do časopisů. Když nenatáčí ani nepíše, je na zahradě, protože je vášnivý zahradník. Ve všem, co dělá, je zatvrzelým autodidaktem.

Daniel Suhay

Fotograf interiérů a architektury

Po dlouhých letech, kdy se coby fotograf věnoval převážně reportážní fotce a portrétovým projektům, se posledních patnáct let soustředí na focení statického fenoménu - architektury. Snaží se najít správný úhel pohledu, který odhalí atmosféru páté dimenze prostoru a tu navždy zachytit. Fascinují ho kolize i souhry světla, tvarů a barev, které vytvářejí nejen technický rozměr architektury, ale i jejího genia loci. Velkou výzvou jsou pro něj i místa zdánlivě opuštěná, jejichž dřívější dynamika byla pozvolna nahrazena klidným, pomalým a destruktivním působením času.

Dan bohužel nemá svoji vlastní fotku. Jako důkaz o jeho existenci a šikovnosti vám můžeme nabídnout jeho Instagram.


Naše licence na letecké práce